CSI-Turkey

Haberler

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Lisans Yönetmeliklerinde Değişiklik

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) Lisans Yönetmeliklerinde değişiklik yaparak ISO 27001 bilgi güvenliği yönetim sistemi belgesini zorunlu hale getirdi. 26.12.2014 tarihli ve 29217 sayýlý Resmi Gazete’de yayımlanan değişikliklerle, lisans sahiplerine 01.03.2016 dan itibaren Türk Akreditasyon Kurumu’ndan (TÜRKAK) akredite bir belgelendirme kuruluşundan ISO 27001 belgeli olma zorunluluğu getirilmiştir.

Değişiklik yapılan lisans yönetmelikleri ile ilgili detaylara aþaðýdaki linklerdeki föylerden ulaþabilirsiniz:

ARAÇ  GÜVENLİK

rn

CSI S.p.A’nın Mekanik Bölümü, statik yükler, dinamik yükler, darbe ve termal gerilimlere tabi tutulan ürünlerin dayanıklılığı ve güvenilirliğine ilişkin teknik standartlar ve AB direktiflerinde tanımlanan güvenlik şartlarına uyumluluğu doğrulamak üzere donanım ve teknik bilgil ile donatılmıştır.

rn

araclaboratuar

rn

Bu yüzden, yüklemeye tabi tutulan yapıların veya bileşenlerin davranışını analiz etmek ve geçici veya titreşim modları sırasında kritik frekansların mevcudiyetini teyit etmek mümkündür.  Ayrıca, termal gradyan  yüklemesi sırasında, mekanik dayanıklılık bakımından ve deformasyon ve lineer termal genleşme bakımından parçaların direncini analiz etmek, tehlikeli malların taşınması için kullanılan çoğu farklı ambalajlama tipi için doğrulama yapmak ve kişisel koruma için kullanılan cihazların uyumluluğunu teyit etmek mümkündür. 

rn

CSI S.p.A, kafa korumasına ilişkin olarak cihazların CE işaretlemesi  konusunda Avrupa Topluluğu tarafından tanınmıştır.  CSI, temel EC ve ABD standartları ile uyumlu olarak geliştirme ve nihai belgelendirme testleri gerçekleştirecek şekilde donatılmıştır.

rn

 

rn

en 1317-5EN 1317-5 test hizmeti
rn